گوش به زنگگوش به زنگ
  • گوش به زنگ سرویس ارسال بلوک های محتوایی تلکسیران می باشد. شما می توانید با انتخاب کلید واژه های مورد نظرتان، اخبار و رویدادهای سراسر جهان را در تمامی حوزه های که به آن علاقه مند هستید به صورت اخبارمتنی ، عکس و ویدیو بطور مستمر، روزانه و رایگان دریافت نمائید . ضمنا" شما می توانید انواع کتاب و نشریات خارجی علمی، پژوهشی و دانشگاهی و صنفی و همچنین فول صفحات روزنامه های خارجی را به صورت الکترونیکی درخواست و با 80 % تخفیف دریافت نمائید .
  • شما می توانید هر آنچه در بستر اینترنت منتشر و یا بازنشر می گردد ازجمله محتوای سایت ها و شبکه های اجتماعی را از ما مطالبه نمائید تا تلکسیران به صورت مستمرو به شیوه های که شما می خواهید، محتوای درخواستی را جمع آوری، دسته بندی و براساس کلید واژهای تعیین شده توسط شما برایتان ارسال نماید.
  • به دلیل آنکه محتوای شما در بستر اینترانت در اختیارشما قرار می گیرد، هزینه حجم اینترنت مصرفی شما به شکل قابل توجه ای کاهش و تا 90 % صرفه جویی در هزینه یتان خواهید داشت .
  • به درخواست های پاسخ داده خواهد شد که مطابق هنجارهای اجتماعی و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد . لذا تلکسیران در پذیرش و رد درخواست های دریافتی کاربران بنا به تشخیص خود عمل خواهد کرد.
نحوه دریافت

در صورتیکه مایل هستید ازمنابع خاصی اعدر صورتیکه مایل هستید ازمنابع خاصی اعم از داخلی و خارجی ، محتوا دریافت و ارسال شود، لطفا" منابع موردنظرتان را در جدول ذیل اعلام فرمائید.

نوع محتوای درخواستی
باتوجه به آنکه انتخاب صحیح کلید واژه، پروسه دریافت محتواهای تعیین شده را تسهیل می نماید، لذا خواهشمند است در زمان انتخاب کلید واژه، موارد ذیل را که به صورت نمونه ذکر گردیده است را مد نظرقرار دهید :
  • کلمات کلیدی عمومی: کلمات کلیدی که ممکن است اخباری نامرتبط با اخباری که مورد نظر ما هست ارائه کند، برای مثال برای جستجوی "دکتر جواد ظریف" ممکن است کلمه ظریف را به کلمات کلیدی اضافه کنید، حال آنکه ظریف کلمه ای عمومی است و ممکن است در نتایج جستجو "ظریف کاری" نیز مشاهده شود که مطلوب نیست.
  • کلمات کلیدی با پیشوند و پسوند غیر موثر: کلمات کلیدی بصورت دقیق جستجو می شوند، برای مثال کلمه " دکتر جواد ظریف" و "محمد جواد ظریف" هر دو دارای کلمه کلیدی "جواد ظریف" هستند، پس جواد ظریف برای هر دو کلمه کفایت می کند، از آنجایی که جواد ظریف نامی عمومی نیست، نیازی به پیشوند و پسوند ندارد.
  • کلمات کلیدی بزرگ و متفاوت: بعضی کلمات مثل "ارتش جمهوری اسلامی" و "ارتش ایران" از آنجایی که کلمه کلیدی"ارتش" ممکن است با "ارتش آمریکا" نیز همراه باشد، پس باید همه کلمات متفاوت ارتش ایران مانند "آجا" را نیز به عنوان کلمه کلیدی درج نمایید.
  • کلمات متفاوت هم معنی: بعضی کلمات مانند "حسن روحانی" ممکن است در خبرها "رئیس جمهور ایران" نیز نامیده شوند، پس کلماتی کلیدی هم معنی آن کلمات هم باید در خبر درج شود، در این مورد می توان از "رئیس شورای عالی دفاع ملی" نیز نامبرده که همچنان رئیس جمهور می باشد.
  • کلمات کلیدی با دیکته متفاوت: ممکن است در بعضی اخبار "رئیس جمهور ایران" بدون حمزه و با ی نوشته شود مانند "رییس جمهور ایران" که باید به این نکات نیز توجه داشت.
{{keyword}}