گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

احمد جمشیدی، سخنگوی باشگاه ذوب آهن: نظر هیئت مدیره روی علیرضا منصوریان مثبت است

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

طرفداری- احمد جمشیدی درباره وضعیت کادر فنی ذوب‌آهن برای فصل آینده و اینکه چه زمانی تکلیف ماندن یا جدایی علیرضا مصنوریان مشخص خواهد شد، گفت: قرار است فردا (پنجشنبه) جلسه هیئت مدیره باشگاه با سرمربی تیم برگزار شود که در این جلسه بسیاری از مسائل روشن خواهد شد. در این جلسه، هیئت مدیره و منصوریان در مورد برنامه‌های این مربی و مسائل دیگر صحبت خواهند کرد و این را هم باید بگویم که نظر هیئت مدیره روی منصوریان مثبت است.

طرفداری- احمد جمشیدی درباره وضعیت کادر فنی ذوب‌آهن برای فصل آینده و اینکه چه زمانی تکلیف ماندن یا جدایی علیرضا مصنوریان مشخص خواهد شد، گفت:

قرار است فردا (پنجشنبه) جلسه هیئت مدیره باشگاه با سرمربی تیم برگزار شود که در این جلسه بسیاری از مسائل روشن خواهد شد. در این جلسه، هیئت مدیره و منصوریان در مورد برنامه‌های این مربی و مسائل دیگر صحبت خواهند کرد و این را هم باید بگویم که نظر هیئت مدیره روی منصوریان مثبت است.

به گزارش تسنیم، وی در ادامه تأکید کرد:

ذوب‌آهن در نیم‌فصل اول شرایط خوبی نداشت، اما منصوریان و اعضای کادر فنی‌اش شرایط را به خوبی تغییر دادند و خوشبختانه نتایج خوبی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا به دست آمد. ما سعی می‌کنیم بحث کادر فنی و قطعی شدن برنامه‌ها را جلو ببریم و ان‌شاءالله اتفاقات خوبی هم رخ خواهد داد.

منبع: طرفداری