آخرین اخبار

کشف دو میلیارد تومان کالا از محتکران در سردشت

فرمانده انتظامی سردشت گفت: انبار محموله مواد غذایی احتکارشده به ارزش ۱۹ میلیارد ریال به همت ماموران انتظامی این شهرستان شناسایی و کشف شد.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ موسی بهاری اظهار داشت: در ادامه طرح‌های مبارزه با محتکران و مفسدان اقتصادی، ماموران پلیس آگاهی و مبارزه با قاچاق کالا فرماندهی انتظامی شهرستان سردشت در پی کسب خبری مبنی بر احتکار محموله بزرگ مواد غذایی در یکی از انبارهای شهر، موضوع را بلافاصله در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات لازم و کسب اطمینان از صحت موضوع طی هماهنگی با مقام قضایی به همراه نمایندگان اداره تعزیرات حکومتی و بازرسی اداره صنعت و معدن از این انبار بازدید کردند.

فرمانده انتظامی سردشت گفت: در این عملیات، ۱۱۳ تن کود شیمیایی، ۲ هزار و ۳۱۵ لیتر سم کشاورزی، ۶۰۰ کیلوگرم بذر اصلاح شده، ۲ هزار و ۷۰۰ لیتر جوهر نمک، سه هزار و ۵۹۸ قلم انواع لوازم پلاستیکی منزل، ۸۳ رول فنس توری فلزی و پلاستیکی و ۲ هزار و ۷۰۰ عدد شیشه چراغ نفتی احتکار شده، کشف شد.

سرهنگ بهاری اظهار داشت: ارزش کالای احتکاری از سوی کارشناسان مربوطه ۱۹ میلیارد ریال برآورد شده است. انبار با حکم مقام قضایی مهر و موم، یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

‌سردشت با جمعیت ۱۲۰ هزار نفر در جنوب آذربایجان‌غربی قرار دارد.

کد خبر 60679

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =